Австрійські штори

Якщо ви прихильник розкоші і фешенебельній класики, тоді ви напевно зверніть увагу на австрійські штори з нашого каталогу. Ці портьєри не втрачають своєї популярності, починаючи з вісімнадцятого століття. Ними прикрашають як багаті житлові будинки, так і концертні зали або ресторани.

Сучасні тенденції в моді поступово повертають першість цим дорогим гардинам. На даний момент для їх виготовлення використовується величезна кількість матеріалів. Завдяки сучасним технологіям і новітнім рішенням в дизайні, вдалося позбутися від головної проблеми - сучасні австрійські штори вже не накопичують велику кількість пилу, що робить їх відмінним вибором для будь-якого приміщення.

Не впізнати австрійські штори неможливо. Вони завжди асоціювалися з багатством і розкішшю. Їх обриси давно стали називати класикою. Виріб являє собою полотно з дорогої блискучої тканини, яке розділене на невеликі секції за допомогою системи кріплень і кілець. У більшості випадків виходить закруглений нижній край.

Сучасні технології дозволяють регулювати радіус вигину нижньої частини, ширину кожної секції і кількість складок внизу. При необхідності наші дизайнери зможуть підібрати для вас найбільш відповідними австрійські штори. Фото більшості моделей ви зможете побачити в каталозі.

Де найкраще використовувати такі портьєри. Незважаючи на загальну думку, австрійські штори, фото яких ви можете побачити на нашому сайті, це досить універсальний і практичний предмет інтер'єру.

Саме тому їх часто використовують:
  • У вітальнях і спальнях. Завіси допоможуть підкреслити вишуканий смак власника і житла і створити аристократичний інтер'єр.
  • Для прикраси банкетних залів. Завдяки тому, що довжина виробу може бути різною, портьєри відмінно підходять для монтажу на будь-які віконні прорізи. При цьому вони завжди створюють атмосферу свята.
  • У готельних номерах. Австрійські штори, фото яких ви знайдете в наших каталогах, стануть чудовою прикрасою для будь-якої кімнати преміум-класу.

    У нашому саолні ви зможете знайти велику різноманітність моделей самого різного типу. Вас порадує широка палітра кольорів і різноманітність матеріалів основи. Наші співробітники зможуть підібрати необхідні аксесуари або прикраси. При цьому вартість виробів вас приємно здивує.

Фото австрійських штор

Вгору