Класичні штори

Це найпоширеніший вид сучасних штор, що створюють комфорт і погоду в будинку. Вони прекрасно доповнюють приміщення і роблять його затишним.

Для виготовлення класичних штор ми використовуємо оксамит і спеціальні портьєрні тканини. Вони дозволяють створити дивовижні складки однакової глибини. Можливі варіації з льону та бавовни, віскози, жаккарда. На 1-му місці стоїть найвищу якість тканини і акуратні переплетення.

Класичні штори в інтер'єрі

У традиційному інтер'єрі класичні штори стають м'яким фоном для елітних меблів і елегантних шпалер. Найбільшою популярністю серед клієнтів користуються полотна з рослинним орнаментом.

Також класичні штори дозволяють креативно оформити отвір дверей. При виборі кольору перевага віддається м'яким тонам: медовому, зеленому, бежевому.

Не менш акуратно виглядає поєднання різних видів текстилю - наприклад, пошив скатертин і фіранок. Вкрай важливо, щоб відтінок штор гармоніював з малюнком.

Цікавим рішенням буде багатошарова структура. Такий вид текстилю робить вікна помпезними, наповнює приміщення шиком і розкішшю.

Кому підійдуть класичні штори?

Зробивши свій вибір, купити класичні штори ви зможете в нашому салоні. Класика стане вдалим вибором для вашого інтер'єру, якщо:

  • На першому місці для вас особливий статус обстановки, а не слідування тенденціям моди.
  • Ви обожнюєте вишукані тканини - наприклад, оксамит і атлас.
  • Атмосфера розкоші для вас має особливий магнетизмом.

Відмінною особливістю класики є чітка геометрія і строгі лінії, використання стриманих відтінків. Благородні тканини у вигляді шовку, атласу і шініла протягом багатьох років доводять репутацію бездоганного матеріалу для оформлення інтер'єру.

Щоб створити унікальний дизайн класичних штор, фахівцю потрібно побачити інтер'єр, використовувані кольори і атмосферу вашого будинку. Запросіть у гості дизайнера, щоб зробити свої вікна досконалими!

Фото класичних штор

Вгору