Тканини

Ви навіть не уявляєте, наскільки важливу роль відіграють тканини в питанні декорування квартир, концертних залів і багатьох інших приміщень! На жаль, далеко не всі студії дизайну готові запропонувати дійсно унікальні матеріали, які:

  • Відрізняються від китайського ширвжитку.
  • Враховують запити клієнта.
  • Виглядають красиво і представницький.

Тканини салону штор «Одяг для вікон» відповідають всім 3 вимогам, перерахованим вище. Отже, вони зможуть створити затишну, доброзичливу атмосферу в будь-якому приміщенні, наповнять його комфортом і теплом.

Чим елітна тканина відрізняється від дешевих підробок? В першу чергу, міцністю. Вона приваблива, не вигоряє під прямими променями сонця. Замовте першокласну тканину для портьєр всього раз - і ви забудете про необхідність вносити якісь зміни в дизайн приміщення. Стилістика тканин насичена і різноманітна. У нас ви знайдете все - від зухвалих відтінків авангарду до стриманої класики. Переважна більшість виробів - це натуральні тканини. У рідкісних випадках ми додаємо синтетичні нитки, якщо їх застосування виправдане. Наприклад, коли є можливість збільшити термін служби текстильного вироби.

Щоб створити дійсно ефектний інтер'єр, всі засоби хороші: від елітних портьєрних тканин і чудових чохлів до неймовірно м'яких покривал і абажурів. Спеціальні меблеві тканини мають антистатичні властивості, зовсім не вигоряють.

Разючої популярністю сьогодні користуються натуральні тканини в поєднанні з меблями, зробленими з масиву дерева. Вони надають приміщенню винятковий вид, створюють атмосферу розкоші і стабільності. Звертайтеся до нас за консультацією! Поради фахівців допоможуть у виборі відповідного варіанту і будуть доречні при дизайні будь-якого інтер'єру.

Фото тканин

Вгору