Рулонні штори

Рулонні штори - великі можливості для декору. Каталог досконально вивчений, але жоден спосіб декорування не підійшов? Зверніть увагу на Рулонні штори. Вони є моментальним рішенням двох питань: «як зробити красиво?» І «де знайти практичний варіант штор?». Ви зможете привнести в інтер'єр щось дивовижне і екстравагантне.

Отже, Рулонні штори. Вони ж тканинні ролети, рулонні штори, ролл-штори і так далі. Назв багато, суть одна. На спеціальний вал за допомогою особливого механізму навертають полотно. Вал буває відкритим і закритим.

Думка про те, що Рулонні штори купити можна тільки в 21 столітті, помилково. Принцип роботи конструкції активно використовувався ще нашими предками. Правда, замість полотен вони застосовували шкури тварин. Залежно від країни, культурних і кліматичних нюансів, формувалася фактура, підбиралися тканини. Наприклад, у Франції та Китаї почав активно застосовуватися шовк, шотландці взяли на озброєння шерсть, жителі Середньої Азії робили ролети з бавовни. Крім даних матеріалів, все частіше роблять вибір на користь поліестеру. Він дуже практичний, має безліч забарвлень, зручний в обробці. Сам по собі матеріал досить щільний, можна нанести практично будь-яке зображення на свій смак.

Якихось 10-15 років тому побачити Рулонні штори в Хмельницькому можна було хіба що в офісах і деяких бутиках. Сьогодні вони давно перебралися в житлові приміщення. Конструкція ролетів не тільки змінилася, але і перетворилася. Регулярно з'являються нові матеріали, що дозволяють експериментувати з Рулонні штори. У той же час, система дії залишається однаковою. Міцне полотно згортається і розгортається за допомогою спеціального пристосування.

Конструктивна простота рулонних штор дає безмежний простір для фантазії дизайнера! Не випадково в салоні штор «Одяг для вікон» використовується велике розмаїття тканин, кольорів і відтінків. Дизайнерські рол штори відкривають стільки можливостей для декору, що просто захоплює дух.
Як ролети захищають від сонця?

Цікавою особливістю рулонних штор, які можна замовити в Хмельницькому, є надійний механізм кріплення і управління. Завдяки йому, можна відкривати рулонні штори, фіксуючи полотно в потрібному положенні.

Ви можете приглушити сліпучий сонячне світло або, навпаки, зробити простір максимально відкритим. Погано спали вночі і хочете відпочити днем? І тут на допомогу прийдуть рулонні штори. Вони забезпечать м'який і дуже затишний напівтемрява.

Купуючи рулонні штори в нашому салоні, ви отримуєте не просто прикрасу для вікон. Це дійсно широкі можливості для дизайну і надійний захист від сонячного світла. При грамотній розстановці акцентів штори рулонні гармонійно впишуться в будь-який дизайн інтер'єру. Вони можуть бути самодостатнім елементом і чудово поєднуватися з гардинами.
Рулонні штори універсальні завжди і всюди

Рулонні штори легко монтуються навіть у важкодоступних місцях. Широка колірна гамма і великий вибір матеріалів дозволяють використовувати тканинні ролети на кухні, в спальні, офісних приміщеннях і міжповерхових отворах. Нерідко вони стають найефективнішим рішенням при використанні домашнього кінотеатру.
типи рулонних штор

Залежно від типу, ролети бувають:

Вільновисячі. Стали популярні завдяки невисокій вартості.
Касета (короб) відсутня як така. Полотно намотують на вал, який фіксується на рамі спеціальними куточками. У нижній частині розміщується невеликий схил, щоб уникнути деформації і скручування полотна.
Касетні. Мають додатковий декоративний елемент - касету. Вона приховує вал, захищає конструкцію від впливу зовнішніх факторів.

Для жителів великих міст приватність є однією з найбільших цінностей. Щоб будинок дійсно став фортецею, а цікаві погляди з вулиці або сусідніх будинків не турбували вас, досить замовити висококласні рулонні штори.

Вони забезпечать комфортну атмосферу безпеки і затишку, зроблять інтер'єр оригінальним і незвичайним. Не випадково число жителів, які віддають перевагу ролетів, зростає з кожним роком.

Фото рулонних штор

Вгору