Японські штори

Японські штори - це витончений мінімалізм азіатських країн у вас вдома. Добре зарекомендували себе в сучасному hi-tech інтер'єрі, гармоніюють з будь-якими, навіть самими складними дизайнерськими рішеннями.

Матеріали, конструкція японських штор

Японські штори на кухню в Мінську купують найчастіше. Крім того, ви можете побачити їх у вітальнях. Конструкція проста, не вимоглива в догляді, тому користується величезною популярністю. Виконані в японському стилі завіси - це панелі розсувного типу з дуже жорстким каркасом і карнизом для кріплення тканини. Кожна панель має власні напрямні, завдяки чому японські штори можна рухати в різні боки.

Для зручності конструкція оснащується спеціальним шнуром і ланцюжками. За бажанням клієнта, японські штори обладнуються електроприводом. Завдяки ідеально рівній конструкції, всі елементи залишаються непомітними.

Як матеріал ми використовуємо як прозорий текстиль, так і більш щільний, що має глибокі відтінки і навіть малюнки. Купити японські розсувні штори в Мінську або оформити індивідуальне замовлення легко, якщо робити це в салоні Декор Вікна. Реалізуємо найсміливіші ідеї, привнесемо в інтер'єр вашої квартири гармонію і завершеність.

Японські штори: популярні забарвлення

При виборі забарвлення головним орієнтиром буде стиль приміщення. Штори в японському стилі роблять з однотонних тканин. Можливі варіації: горизонтальна або вертикальна смужка, рослинні орнаменти. Також японські штори купити або замовити можна зі складним малюнком. Використовувані панелі не формують складки, а значить, малюнок буде проглядатися яскраво і чітко.

Різноманітна колірна гамма штор в Білорусі, оформлених в східному стилі, вражає уяву. Можливі будь-які варіації відтінків, а сучасні технології дозволяють наносити на полотно індивідуальний малюнок.

Для зміни малюнків і тонів дизайнери часто накладають одну панель японських штор на іншу. Це дозволяє домогтися дивного змішання відтінків, незвичайної гри текстур. Уміло комбінуючи «Японію» і класичні гардини, можна привнести в традиційний інтер'єр родзинку.
Штори в японському стилі в вашому інтер'єрі

Одним з найбільш популярних кольорів вважається темно-синій. Він традиційний для Японії і Європи, допомагає витримати сувору стилістику. Для сучасного стилю хай-тек підійдуть японські штори чорно-білого кольору. Якщо ви хочете створити мінімалістичний інтер'єр, зверніть увагу на комбінацію білого і червоного кольорів. Самі ж японці вважають за краще непомітну колірну гамму і принти у вигляді пагонів, квітучої сакури і так далі.

Схід ближче, ніж здається! Наповніть будинок витонченою атмосферою Азії, замовивши японські штори в салоні штор «Одяг для вікон»!

Фото японських штор

Вгору