Зал (вітальня) - це особлива кімната в будинку. Саме тут збираються всією сім'єю, саме сюди приводять гостей. З цієї причини до дизайну залу підходять більш грунтовно, ніж до інших кімнат.

Важливим елементом в дизайні залу або вітальні є штори. Вони можуть як перетворити зовнішній вигляд кімнати, так і зіпсувати. Щоб правильно підібрати штори для залу, потрібно продумати кілька важливих деталей. І зробити це треба заздалегідь, ще до походу в магазин.

Перше, що потрібно враховувати, - штори для вітальні просто зобов'язані відповідати загальному стилю кімнати. Бувають, звичайно, дуже вдалі поєднання кількох стилів в інтер'єрі. Але такі експерименти вдаються лише професійним дизайнерам. Решті ж рекомендується дотримуватися єдиного стилю. Наприклад, якщо кімната витримана в класичному стилі, то і штори треба підбирати благородних відтінків і з вишуканих матеріалів: шовку, оксамиту та інших. У просторих кімнатах можна повісити пишні, багатошарові штори. Для маленьких кімнат такий варіант не підійде.

Стиль хай-тек доповнять однотонні штори з щільних тканин кольору металік. Для стилю модерн підійдуть штори з природними малюнками, драпіруванням і з напівпрозорих тканин. Стилю кантрі відповідають квіткові малюнки або клітина. Тканина легка і натуральна. Японський стиль - це природні кольори, натуральні тканини, східні мотиви.

Важливо заміряти довжину штор, ширину. Визначитися з тим, чи буде поверх штор ламбрекен чи ні. За всіма питаннями краще проконсультуватися з нашими дизайнерами, вони допоможуть вибрати тканину, модель штор, розрахують вартість, дадуть додаткові рекомендації.

Вгору