Римські штори

Римські штори - модне і сучасне рішення для дизайнерського оформлення кухні, створення романтичної атмосфери в спальні, суворої обстановки в офісі. Вони виглядають стильно і елегантно, позбавлені химерності. Замовивши римські штори на вікна, можна істотно перетворити навіть звичайне, нудне приміщення.

Переваги римських штор

  • Компактність. Багато клієнтів вважають за краще замовити пошиття римських штор, якщо потрібно красиво оформити невелике приміщення. Наприклад, кухню або кабінет.
  • Універсальність. Зустріти римські штори в класичному інтер'єрі - звичайна справа. Їх активно використовують у всіх ультрасучасних стилях оформлення приміщень.
  • Функціональність. Регулюйте висвітлення в будинку протягом дня, просто міняючи висоту римських штор. Це легко і зручно.
  • Економія простору. Римські штори не займають багато місця. При відкритті вони акуратно складаються і не створюють перешкод.
  • Простота догляду. Штори римські не бояться прання. Ви можете сміливо гладити їх, а при необхідності, застосовувати відбілювач.
  • Доступність. Купуючи римські штори в салоні штор «Одяг для вікон» , ви можете розраховувати на розумні ціни і швидкі терміни виготовлення. Замовте комплект штор у нас, а потім порівняйте його з прайсом інших салонів. Розцінки приємно дивують!
  • Індивідуальні рішення. Римські штори на замовлення - це виготовлення продукції точно за розміром ваших вікон.

Конструкція римських штор

Римські штори і жалюзі мають багато спільного. Вони складаються з тканинних полотен, розділених на секції горизонтальними планками. Особлива конструкція каркаса зберігає форму текстилю. Коли ви відкриваєте римські штори, секції просто накладаються один на одного, тканину акуратно збирається.

Крім тканини, в такий аксесуар для вікон використовується профіль з алюмінію, а також підйомний механізм з ланцюжком певної довжини. Її розміри залежать від висоти вашого вікна. Внизу розміщується утяжелитель і кріплення.

Купити римські штори можна з ручним або електричним керуванням на пульті. Уявіть - ви просто натискаєте кнопку, а штори самостійно піднімаються і опускаються.

Якісний карниз для римських штор: як вибрати?

Вдало підібрати карниз для римських штор вам допоможуть наші фахівці. Якщо можливості приїхати всалон штор «Одяг для вікон» немає, скористайтеся нашими порадами:

Чим важче і ширше використовується тканина, тим міцніше повинен бути карниз.
Система управління на шнурі або ланцюжку підійде для приватного будинку або квартири. Однак якщо римські штори купити планується для оформлення офісу, магазину або банкетного залу в Хмельницькому, краще придбати карниз з електромотором.
Вибираючи карниз для римських штор, орієнтуйтеся на стиль приміщення. Наприклад, якщо це стиль хай-тек, бажано використовувати автоматизовану систему управління. Дерев'яний карниз зі шнурами ми встановлюємо в приміщеннях, оформлених в стилі ретро. Вони допомагають доповнити інтер'єр атмосферою старомодності.
Завжди вигідніше замовити карниз для римських штор, ніж купувати готовий виріб. Ви отримуєте аксесуар, який відповідає вашим побажанням. До того ж, якщо вікна мають нестандартний розмір, а конструкція римських штор багатошарова, без карниза на замовлення в місті Мінськ просто не обійтися.

Ознайомитися з асортиментом штор, розроблених нашими дизайнерами, ви зможете в салоні штор «Одяг для вікон».

Фото Римських штор

Вгору