Тюль з вишивкою

З кожним днем ​​тюль з вишивкою стає все популярнішим. Оригінальність такого виробу здатна вигідно підкреслити практично будь-який стиль кімнати. Найбільшим виробником такої продукції є Туреччина.

Напевно кожна людина чув, що в даному сезоні дуже актуальна вишивка, де б вона не використовувалася. Мова йде не тільки про одяг, а ще й про так званому домашньому текстилі. Нерідко можна зустріти розшите постільна білизна, штори і навіть тюль. Тюль мікросетка з вишивкою може бути різних кольорів, розмірів і стилістики, при цьому кожен може підібрати підходящий варіант для свого інтер'єру приміщення.

Напевно кожна людина старше тридцяти років пам'ятає ті часи, коли в моді був звичайний білий тюль з неабиякими геометричними малюнками. Тоді буквально десять років тому таке полотно вважалося наймоднішим і оригінальним, зустріти його можна було в будь-якому середньостатистичному будинку.

Сьогодні ж він залишився тим же, але в той же момент і значно змінився. Нині в моді дуже вигадливі, золоті вишиті візерунки, які здатні вигідно підкреслити всі багатство і величність приміщення. На білосніжний варіант наноситься складна вишивка золотого кольору. Крім того, такі штори можуть оснащуватися та іншими елементами декору, які допомагають підкреслити весь шик даної деталі інтер'єру.

Турецький тюль може оснащуватися практично будь-яким кольором. Нерідко навіть зустрічається чорна вишивка. На перший погляд цей варіант може здатися абсурдним, але багато хто із задоволенням використовують таке полотно для підкреслення сучасності оформлення будь-якого приміщення. Періодично чорний тюль мікросіткою з вишивкою можна зустріти навіть в спальних кімнатах.

Для нанесення візерунків на текстиль використовують виключно шовкові або металізовані нитки. В першу чергу, вони відрізняються значною зносостійкістю. Крім того, такі ниточки не обтяжувати легку і повітряну органзу або ж мікросіткою. Текстиль, вишитий ними, виглядає дуже дорого і дійсно шикарно.

У цьому році найбільш популярним є комбінований візерунок. Це можуть бути не зовсім звичайні традиційні мотиви. Природно, вибирають такий варіант досить екстра неординарні люди, які не бояться йти на експеримент і ризик. Використовувати такий матеріал потрібно грамотно, так як підходить він далеко не для кожної стилістики кімнати.

Якщо вся ваша кімната оснащена дорогими деталями інтер'єру в стилі королівських хором, можна оснастити свої фіранки численним бісером, камінцями, намистинами і навіть стразами. Для особливо багатих людей існують варіанти вишивки камінням Сваровські і всім відомим натуральними перлами.

Крім якості виконаної роботи, слід звернути увагу на саму основу. Дуже важливо, щоб матеріал був легким і простим для вишивки. Найбільш поширеними матеріями для здійснення цього процесу є мікросетка і органза. Найкращий тюль мікросетка з вишивкою випускається турецькими і французькими виробниками.

У яких же стилях інтер'єру вишитий тюль буде дійсно доречний?
Вперше вишитий тюль з'явився ще в кінці XV століття у Франції. Тодішні королі платили досить великі гроші всім, хто займався розробкою ідеального матеріалу тюлю, який був би легким і повітряним, але в той же момент досить міцним і зміг би витримати велику кількість масивної вишивки. Саме тому більшість фахівців застосовують даний варіант тюлю для прикраси кімнат, оформлених в класичному стилі.

Найбільш часто тюль органза з вишивкою зустрічається в кімнатах класичного стилю, ренесансу, а також в стилі бароко. Відомо, що всі ці стилі відрізняються багатством, але в той же момент і особливою легкістю. Тут має поєднуватися кілька протилежних характеристик, які все-таки реалізовуються в оснащенні кімнати.

Також буде цікаво: Дизайн штор в стилі модерн - колір, декор, вибір типу штор
Також нерідко тюль сітка з вишивкою застосовується в еклектичних і романських стилях інтер'єру. Зазвичай в такому стилі застосовують ґрунтовні і досить виразні полотна, які вручну виготовляються дорогими сріблястими нитками. Такий варіант часто підвішують не тільки на підвіконнях, а й, наприклад, навколо спального ліжка, для додання більшого затишку і романтичності.

У кімнатах неокласичного стилю застосовується дещо не традиційний варіант з вишивкою. Це може бути досить яскрава органза з найрізноманітнішим візерунком. Дуже важливо, щоб вона була плавною і не мала гострих кутів і ламаних ліній.

Ну і само собою, нині дуже актуальне тюль з вишивкою в стилі етно. Зазвичай подібна комбінація застосовується в квартирах справжніх патріотів. Це може бути рослинна вишивка або ж звичайні традиційні орнаменти того чи іншого регіону будь-якої країни.

Вишитий тюль - це останній пік цьогорічної моди. Кращі дизайнери приміщень можуть ідеально вписати такий варіант в практично будь-якій кімнаті. Використовуючи саме такий текстиль, ваше приміщення буде дійсно сучасним і досить модним.

Тюль з вишивкою

Вгору