Тканинні жалюзі

Різновиди оформлення вікон радують асортиментом продукції клієнтів. У будинках і квартирах з'являються функціональні рішення боротьби із зайвою світлом, що надходять зі сторони вулиці – в світлий час, а з будинку – в темний час доби. Різноманітність і можливі модифікації рольставен прибрали на другий план звичні штори, гардини і тюлі, які можуть відмінно виглядати в комплексі. Подвійні рулонні штори день – ніч- відносно новий винахід, яке увійшло в наше життя і перетворило стандартне оформлення.

Тканинні ролети день-ніч являють собою двошарове полотно з смуг, що чергуються прозорою і непрозорою тканиною. У верхній частині системи встановлено круговий ролик, за допомогою якого виконується регулювання положення прозорих і непрозорих смуг між собою, а традиційний ланцюговий механізм забезпечує підйом і опускання всього полотна ролети на необхідну висоту.

Пристрій заслінок в реальному житті

Дизайн невеликої квартири завжди включає в себе компактний оформлення віконного отвору. Якщо бажаєте звільнити підвіконня і зробити його робочою поверхнею, то день ніч рулонні штори вам допоможуть. Зручне розташування і конструктивна особливість передбачає використання суцільного полотна розділеного на секції:

Світла або прозора область. Частина являє собою горизонтальну лінію, яка повністю або частково пропускає денне світло.

Темна, непрозора. Риса може частково придушувати світло або повністю виключати його попадання.

Лінії з різним візерунком розташовані паралельно один одному і зебра рулонні штори чергує смужки, тим самим повністю закриваючи або відкриваючи вікно для перегляду.

Окремою частиною є конструкція. Унікальне полотно може мати різний каркас. Саме так жалюзі зебра купити можна у відкритому і закритому варіанті. Відкритий варіант застосовується рідко в модифікації, так як вартість полотна відносно велика, а відкрита конструкція передбачає більший знос. Тому вибираю закритий тип.

Ролети тканинні день ніч захищені закритим каркасом або касетою вгорі вироби. Така планка вбереже від попадання пилу на основні частини конструкції, а також додасть загальному вигляду акуратності. Закріплені механізми впливають на роботу і роблять ролети день і ніч надійними і чіткими в дії.

Конструктивні особливості

Модель відрізняється від інших подібного типу тим, що включає в себе додаткові деталі й інший дизайн основної частини.

Рулонні штори день і ніч складаються з:

  • Полотна. Згорнута вдвічі тканина має малюнок паралельних ліній, які дозують проникнення світла.
  • Відкритий або закритий механізм. Комплектація залежить від вибору клієнта.
  • Напрямні планки приберуть можливе провисання і встановлюються з закритим типом. Елементи є додатковими і також залежать від переваг замовника.
  • Вантаж у вигляді невеликої діаметром трубки, яка знаходиться в нижній частині полотна. Балка натягує тканинну основу, що дозволяє легко змінювати положення смуг.

Системи та види кріплень

Тканинні ролети день ніч Києва мають кілька різновидів, які класифікуються за розміром і виконуваних завдань. Серед переліку продукції розрізняють наступні системи:

  • Mini. Невеликі системи мають ширину валу 19 см, що дозволяє встановити рулонні жалюзі зебра на невеликі отвори. Мають відкритий тип механізму і невеликі кронштейни, які кріпляться до стулки.
  • Uni. Касетний тип, що розрізняються на Uni 1 і Uni 2. Кожна з моделей має короб, який приховує вал, наматывающий полотно і механізм руху. Єдина відмінність в підкладці, яка розміщує алюмінієву касету на 10 мм далі від вікна. Також може використовуватися різна направляюча, яка П-подібна в даній моделі і захищає штори від провисання і швидкого зносу.
  • Standart. Ролети день ніч купити Київ даного зразка – доступно і практично. Відкриті системи мають підвищені вимоги до стійкості матеріалів і виконуються із збільшеним розміром вала. Ширина конструкції може скласти від 50 до 80 см, чого достатньо для великих отворів.
  • Combo – Maxi. Дана система рідко зустрічається в домашньому користуванні, але рекомендується для великих отворів в громадських місцях. Виставкові центри, аеропорти, вокзали та інші споруди мають великі вікна, куди необхідно встановити рулонні штори день-ніч. Представлені системи об'єднані.

Перелік використання видів дозволяє купити готові ролети день ніч Київ. Але рекомендуємо вам оформити замовлення і викликати заміряють перед тим як придбати виріб. Багато будинків мають нестандартні віконні прорізи або з часом пішли від чітких розмірів за ремонтів і усадки самого будинку.

Як працюють рулонні штори зебра день ніч

Простота вироби завжди популярна. Принцип: чим простіше механізм, тим менше буде поломок в даному випадку повністю виправданий. Звичайна система не має нічого складного, що дозволяє їй працювати довгі роки і створювати приємну затишну атмосферу в вашому домі. Якісні рулонні штори день-ніч Київ – це не рідкість, якщо ви звернулися до нас.

Основний принцип дії системи полягає в регулюванні світла автоматичним або механічним шляхом за допомогою механізму, який підбираєте при оформленні замовлення. Жалюзі зебра ціна також залежить від вибору, так як електропривод буде коштувати на порядок вище, ніж поширений ланцюговий механізм.

Відмітна риса – це особливий вид полотна. Купити рулонні штори день — ніч- це можливість самостійно регулювати подачу світла без повного відкриття натяжна тканини. Смуги контрастного матеріалу чергуються і можуть створити ефект від яскравого сонця до темного мороку. Трубка в нижній частині полотна не дає можливість малюнку збиватися, тому виріб завжди рівномірно розподіляє смуги і об'єднує в лінію.

Якщо ви вирішили рулонні штори день-ніч купити, то вже після установки відчуєте ефект від користування та створення атмосфери в приміщенні. Вважається, що цей тип найбільш вигідний і практичний для будинку, так як легкість використання і кількість варіантів тканини підійде кожному домочадцу.

Тканинні жалюзі

Вгору