Кожна людина прагне зробити свою спальню затишною. Це єдине приміщення в будинку, де панує атмосфера тиші і спокою. Коли інтер'єр продуманий до дрібниць, відпочинок стає повноцінним, а сон здоровим. Не останню роль в цьому процесі відіграють штори в спальню. Вибирати завіси для спальні потрібно, керуючись загальним стилем приміщення.
Красиві штори в спальню - секрет затишку розкритий!

Як створити затишну, розслаблюючу атмосферу в спальні? Швидкому і міцному сну сприяє ніжний колір шпалер, зручне ложе і правильно підібраний текстиль. Чудові простирадла і покривала так і ваблять, вишукані штори в спальні навівають приємну дрімоту. Коли дизайн штор для спальні збігається з текстилем за колірною гамою, інтер'єр стає бездоганним.

Як правильно вибрати штори в спальню ?

Штори в спальню - найважливіша деталь інтер'єру, яка виконує естетичну і захисну функції. У класичному розумінні, такі фіранки повинні приховувати кімнату від цікавих очей і не пропускати яскраве сонячне світло. У той же час, вони доповнюють стиль, створюють витончену гармонію як в закритому, так і у відкритому вигляді. Якщо дизайн штор для спальні бачиться вам не дуже важким, замість щільних виробів можна задіяти римські, рулонні штори або повісити жалюзі. Днем рулонний штора ховається в карнизі, а ввечері захищає вашу спальню від світла ліхтарів і поглядів перехожих.

Поради щодо вибору штор для спальні

Щоб розширити вузьке вікно в спальні, використовуйте прийом асиметрії, замовивши в нашому салоні короткі штори в спальню. Особливо добре будуть виглядати фіранки з горизонтальним поділом. Прекрасно оживляють приміщення контрастні поєднання кольорів. Якщо спальня виконана в стилі модерн, можна замовити гардини, у яких нижня частина підходить до кольору стін за колірною гамою, а верхня - більш темна.

Іноді буває непросто вибрати штори, якщо ваша квартира в Хмельницькому має нестандартні вікна в спальні. Наприклад, кутові або арочні. У вас є два варіанти - або заховати такі вікна, або підкреслити їх незвичайну форму.

Класичним прийомом вважається підбір штор в спальню відповідно до іншим текстилем: покривалами, подушками, м'якими меблями. Такий варіант при створенні гармонійного дизайну точно буде безпрограшним. Дитячі спальні можна оформити рулонними шторами з тематичним малюнком.

Штори в спальню : оригінальний стиль, пристойну якість

Красиві штори - це завершальний штрих в оформленні спальні. При розробці проекту дизайнери салону штор «Одяг для вікон» поцікавляться, які кольори і фактури тканин ви віддаєте перевагу.

Спальні кімнати в аристократичному стилі, що нагадують бароко і рококо, вимагають відповідних штор - обов'язково красивих, виконаних з оксамиту, натурального шовку, атласу. Багате оздоблення варто доповнити додатковими аксесуарами: держателями для штор, декоративними карнизами.
5 причин купити штори для спальні у нас

Пошиття штор для спальні здійснюється згідно ескізу, затвердженим разом з замовником. Ви отримаєте саме те, що хотіли.
Завіси шиються на замовлення. А значить, в Хмельницькому (та й у всій Україні) не буде точно таких же штор. Тільки унікальні варіанти дизайну штор в спальню!
Гарантія. Ми впевнені в якості текстильних виробів, тому готові надати вам будь-які гарантії.
Дотримання всіх термінів. Якщо дата здачі готових штор обумовлена, ніяких «а ми зробимо завтра» не буде. Тільки в покладений термін, а іноді навіть раніше.
Ми не просто виготовляємо штори для спальні в Хмельницькому на замовлення - ми даруємо задоволення від розробки інтер'єру своїми руками. А такі емоції не заміниш нічим.

Фото штор в спальню

Вгору